צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

פתרון לכאבי גב


אחד ממקורות הכאב הגדולים ביותר של בני האדם, הוא הגב. כמעט כל אחד מאיתנו מרגיש את זה בשלב מסוים בחיים, במקרים רבים אנחנו מרגישים לאורך תקופה ארוכה, ולעיתים אפילו באופן מתמשך אם אנחנו לא מטפלים בהם כראוי. על כן אנחנו צריכים למצוא פתרון לכאבי גב שימנע מאיתנו להתמודד איתם.

כאבי גב נובעים מסיבות שונות, בגיל צעיר, נערים ונערות רבים מתמודדים עם כאבים בגב התחתון וכן כאבים בגב העליון מאחר והם נמצאים בשלבי צמיחה, וכן מעצם זה שהם אינם הולכים או עומדים בצורה נכונה. לאחר מכן, מתמודדים עם כאבי גב בגלל שנושאים משקלים כבדים על הגוף, מי שמבצע פעילות ספורטיבית מוצא את עצמו מתמודד עם כאבים בגלל אותן פעילויות, מי שלא מבצע, יכול למצוא את עצמו מתמודד עם כאבים בגלל שהשרירים חלשים וכל תנועה דורשת מהם מאמץ. מן הסתם, חוץ מכאבים בגב עליון או כאבים בגב תחתון אפשר למצוא דברים קצת יותר משמעותיים, פריצת דיסק טיפול שיכול לקחת זמן רב ולעיתים הוא ידרוש מאיתנו לבצע ניתוח.

כאשר מדברים על פתרון לכאבי גב, הרי שאפשר למצוא אפשרויות שונות, בין אם זה ללכת לאורתופד שימצא את מקור הבעיה ויציע פתרונות של כדורים, ניתוחים או אמצעים אחרים, ובין אם זה פתרון שכולל אמצעים הרבה יותר נוחים ופשוטים. אנחנו יכולים למצוא פתרון לכאבי גב, בדמות עיסוי מסיבי באזור הגב בתדירות גבוהה, זה יכול להיות עיסוי בעזרת מעסה או בעזרת כלים ומכשירים שונים, כמו כן אנחנו יכולים למצוא תרגילים שונים לחיזוק השרירים בגב, שחייה אשר נחשבת לפעילות הספורטיבית הטובה ביותר עבור כאבים בגב תחתון או כאבים בגב עליון, כמו כן אנחנו יכולים למצוא תרגילי פיזיותרפיה, שימוש בכריות ומזרונים שונים ועוד.

פתרון לכאבי גב חייב להיות מותאם לא רק לסוג הכאבים, אלא גם למבנה הגב ובכלל למבנה הפיזי שלנו, וכן הוא חייב להיות פתרון שאנחנו נוכל לבצע אותו באופן תדיר, באופן הדרגתי, כך שנפיק ממנו תועלת מרבית. אחרת, אנחנו עלולים לפתור את הכאב לזמן מה ובהמשך אנחנו עלולים להתמודד עם כאב אחר. לפני סיום חשוב לומר, האופציה האידיאלית כמובן היא לפנות אל רופא, אך זה לא הכרחי, מאחר ואנחנו יודעים מה מקור הכאב אנחנו יכולים לפנות למנגנונים אחרים של טיפול ולמציאת פתרון לכאבי גב גם בדרכים אחרות.

אנחנו מזמינים אתכם לקבל המלצות לטיפול בכאבים, מהצוות המסור שלנו בפינוק ישראל. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות עבור פריצת דיסק טיפול בכאבים בגב תחתון או עליון, טיפול באזור עמוד השדרה ועוד. כל הטיפולים מתבצעים אחרי אבחון הבעיה, תוך שימוש באמצעים איכותיים אשר מספקים פתרונות לכאבים בגב עבור מטופלים רבים בכל העולם. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם. 

 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin