צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

פריצת דיסק גב תחתון

פריצת דיסק בגב התחתון היא בדרך כלל פועל יוצא של תהליך שחיקה ארוך. הגב התחתון מתפקד כמרכז הכובד של הגוף וכדרך שגרה מוטלים עליו עומסים יוצאי דופן. העומסים האלה, בצירוף יציבה לא נכונה, הזנחה של השרירים או חבלה יכולים להוביל לפריצת דיסק באחת החוליות של הגב התחתון. ומאחר שחוליות עמוד השדרה עוטפות את האוטוסטרדה העצבית הראשית של הגוף (עמוד השדרה) די בתזוזה קלה בשביל לחולל תגובת שרשרת של כאב וסבל למטופל.
פריצת הדיסק היא אמנם תולדה של תהליך ארוך, אך מאחר שרובו סמוי מהעין עבור רוב האנשים זה קורה ברגע אחד. רגע אחד אתם אנשים בתפקוד גבוה שעוסקים בפעילות גופנית ולא נותנים את הדעת על זה שבכלל יש לכם 'גב תחתון', ורגע אחר כך נפתחים שערי הגיהינום וגלי כאב משתקים פורצים מהגב התחתון ובגלל המבנה של המערכת העצבית מוקרנים לעתים גם לאזור הרגליים.
כאבים של פריצת דיסק בגב התחתון הם כאבים משתקים. לרוב, מי שזה תוקף אותו פשוט מושבת למספר ימים וחוץ מלשכב במיטה ולהלעיט את עצמו במשככי כאבים אין לו הרבה מה לעשות. החדשות הרעות הן שהרבה פעמים לא מדובר בתופעה חד פעמית. מאחר והפריצה היא תוצאה של תהליך שחיקה ניווני שכבר התרחש לא מן הנמנע שאתם עכשיו חשופים למצב כרוני שכל תנועה לא נכונה ואפילו שינוי פתאומי במזג האוויר עלולים לשגר אתכם למיטה בכאבים.  

אבל יש גם חדשות טובות. עולם הרפואה ההוליסטית המודרני יודע להציע דרכים חדשות להתמודד עם הכאב ואף להעניק טיפול מונע שיכול להפחית מאוד את תכיפות ההתקפים ועוצמת הכאב גם ללא התערבות כירורגית פולשנית או טיפול תרופתי שתמיד עלול לחשוף אותנו גם לתופעות לוואי לא נעימות.
תכירו את חברת פינוק ישראל, שהיא חברה בת של חברת פינוק יו. אס. אי מפלורידה ארה"ב. המומחים של פינוק, פיתחו סדרה של מכשירי עיסוי חשמליים שגם מקלים משמעותית על כאבים וגם מהווים טיפול מניעתי יעיל עבור מי שכבר "סוחב" פריצת דיסק בגב התחתון ומעוניין להוריד את שכיכות ועוצמת ההתקפים. מכשיר ה-tens של חברת פינוק תוכנן לעשות בדיוק את זה. גם להקל על הכאב כאשר הכאב פורץ וגם למנוע את הופעתו מבעוד מועד.

מכשיר ה-tens מורכב מכמה אלקטרודות שמתחברות לאזורי הגוף ושולחות גירוי חשמלי שמדמה פעולת עיסוי, פועל על מקור הכאב ומקל עליו במהירות.
ניסיון מצטבר של מאות מטפלים ומטופלים ומספר מחקרים קליניים מצאו שהמכשיר מאוד אפקטיבי בהקלה על קשת רחבה של כאבים, וכאמור, זה כולל גם כאבים שמקורם בפריצת דיסק בגב התחתון.
לאחרונה בחן ה-FDA האמריקאי את מכשיר ה-tens וגם הוא קבע שמדובר במכשיר בטוח מאוד לשימוש. כשמוסיפים לזה את הקומפקטיות של המכשיר, את נוחות התפעול, והמחיר השווה לכל נפש ביחס לפתרונות אחרים שמוצעים בשוק, המסקנה המתקבלת כמעט מתבקשת.

 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin