צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

סחוס בברך

במפרקים השונים בגוף שלנו, בין אם אלו המרפקים או חוליות עמוד השדרה יש סחוס שמגן עליהם. גם סחוס בברך הוא בעל אותו התפקיד והוא מרפד את המפרק ומאפשר לו לנוע באופן חופשי. שחיקת סחוס בברך טיפול מגיעה כשהכאבים הולכים וגוברים, ואלו בדרך כלל כאבים בפיקה של הברך מכיוון שהעצמות שנמצאות שם מתחככות האחת בשנייה בשל היעדרותו של סחוס בברך באזור זה. כאב בפיקת הברך הוא כאב בלתי נסבל, כאב שעלול להביא גם להגבלה בתנועה ולדלקות באזור הברך מה שדורש טיפול כמה שיותר מהר. שחיקת הסחוס היא לא רק נחלתם של ספורטאים ומי שעושה שימוש ייתר במפרק הזה אלא גם של רבים אחרים מסיבות שונות.

הסובלים משחיקת סחוס
שחיקת סחוס בברך היא תופעה שמוגדרת כדלקת מפרקים ניוונית מה שאומר שבשלב כזה או אחר כולנו כנראה נסבול ממנה. כאבים בפיקה של הברך נפוצים יותר אצל אנשים שמנים אך לא רק. גם הגיל הוא פקטור לאותו כאב בפיקת הברך כמו גם אנשים עם מרכז כובד לא מאוזן אשר מטה את עיקר הכובד על אזור הברכיים. יש גם מצבים הנקראים רגלי O ורגלי X שגם הם מובילים בדרך כלל לשחיקת סחוס בברך ומצריכים טיפול מתאים. חברת Pinook   מובילה במתן פתרונות לכאבים שונים ביניהם כאבי גב כמו גם כאבי ברכיים, חברה שמייצרת ומשווקת מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

קצת על חברת Pinook  
אם אתם סובלים משחיקת סחוס בברך ואתם מחפשים שחיקת סחוס בברך טיפול, חברת Pinook   
תוכל לסייע לכם. החברה נוסדה באורלנדו שבארצות הברית והיא משווקת את מוצריה גם באירופה, קנדה ואפריקה ובשנים האחרונות גם בישראל. כל מוצרי החברה עומדים בתקן של ה-FDA האמריקאי והם נחקרים ומיוצרים במעבדות מתקדמות במיוחד, וחזון החברה הוא לסייע לכמה שיותר אנשים להתמודד עם כאבים שונים ולהקל עליהם.

צוות החברה שמח לעמוד לרשות הלקוחות ולספק הסברים אודות המוצרים השונים היוצרים על ידה, שמח לסייע בכל דבר ובכל עניין ובעיקר, להקל על הכאבים. אם אתם סובלים מכאבי ברכיים זה הזמן לפנות חברת Pinook  .
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin