צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

נאנו מסאג'ר


לא יהיה זה מוגזם לומר, שמצב של צוואר תפוס הוא המצבים השכיחים הכי לא נעימים שאנחנו יכולים להתמודד איתם. אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם מצב זה ברגעים שונים בחיים, מבלי שנהיה מוכנים לכך. אנחנו יכולים לקום בבוקר ולגלות שהצוואר נתפס, אנחנו יכולים לבהות בטלוויזיה או במקרן הקולנוע ולגלות פתאום שנתפס לנו הצוואר, אנחנו יכולים לגלות אחרי נהיגה ממושכת שהצוואר נתפס. במקרים מסוימים מדובר בעניין של שניות, ולעיתים מדובר בעניין שנמשך קצת יותר זמן. זה מאלץ אותנו לדעת אם יש לנו צוואר תפוס מה עושים, כיצד מתמודדים עם הסיטואציה בצורה הכי מהירה והכי פשוטה.

אחת האופציות שאנחנו יכולים לחשוב עליה היא, שימוש בטכנולוגיית נאנו מסאג'ר. על פי השם אנחנו יכולים להבין, מדובר במכשיר פשוט וקטן שמאפשר לנו ליהנות מסוג של עיסוי באזור הצוואר, גב וכתפיים, כך שהוא משחרר אותם ומשחרר אותנו מתחושת הכאב. המכשיר עובד באמצעות אלקטרודות שפועלות בו זמנית ברגע שמניחים אותן באזור הכואב. טכנולוגיית נאנו מסאג'ר היא יחסית חדשה, היא שונה ממה שהכרנו עד היום, מאחר והיא מאפשרת לנו להשתמש במכשור שהוא קטן ונוח, כזה שאנחנו יכולים לקחת איתנו לכל מקום, אנחנו לא צריכים להחזיק אותה בבית ולהשתמש בה רק כשאנחנו נמצאים שם, אלא אנחנו יכולים לקחת איתנו לכל מקום, וכך אם אנחנו מרגישים שהצוואר תפוס טיפול מיידי בעזרת טכנולוגיה זו יכול לפתור את הבעיה.

חשוב לומר, טכנולוגיה זו מאפשרת לנו להעניק טיפול לאזורים נוספים בגוף, כולל כתפיים וגב, ולא רק במקרה של צוואר תפוס טיפול שיכול לעזור לנו לשחרר את תחושת הכאב מסביב. זה יתרון גדול מאחר והרבה פעמים, צוואר תפוס מקרין על כל האזור ולא יוצר כאב רק בנקודה ספציפית. לכן מוטב לנו להיעזר בטכנולוגיה זו ולא להסתמך על תכשירים או משחות שונות אשר יכולות להשפיע רק באופן נקודתי. כל מי שיש לו צוואר תפוס מה עושים עם זה, יכול ליהנות משימוש בטכנולוגיית נאנו מסאג'ר וכך להקל על עצמו בצורה משמעותית, באופן עצמאי, הוא לא צריך להיעזר בגורם אחר שיבצע בשבילו את העבודה.

חשוב כמובן לדעת להפעיל את הטכנולוגיה בנקודת זמן נכונה ובמקום הנכון, כאשר המכשיר יכול לעבוד במשך שעה כמעט ללא כיבוי, מה שמאפשר להעניק לצוואר טיפול ממושך, קבוע, עד שהוא משתחרר באופן סופי.

לסיום, אם אתם מעוניינים לדעת עוד על טכנולוגיית נאנו מסאג'ר, אתם מוזמנים לפנות אלינו כאן, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin