צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

מכשיר tens


בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, שינוי מסוים בכל הקשור לטיפול בכאבים ובפרט כשמדובר בכאבי גב, צוואר, כתפיים ועוד. השינוי הוא, לא עוד טיפול רגיל אצל רופאים, טיפול שכולל צילומים, זריקות וכדורים, אלא שימושים במכשור יותר מתקדם, פחות כואב והרבה יותר פשוט. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא בכל הקשור לטיפול בכאבי תחתון או גב עליון. מדובר על מכשיר TENS, מכשיר שמיועד לא רק לשימוש במקרים של כאבי גב אלא גם למקרים בהם אנחנו מתמודדים עם כאבי ברכיים, צוואר ועוד. אך מאחר וכאבי גב נחשבים הרבה יותר שכיחים, הרי שהטיפול באמצעות מכשיר בכאבים כאלה הוא יותר נפוץ.  הרעיון הוא מאוד פשוט, מכשיר טנס הוא מכשיר קטן שיש בו אלקטרודות אשר מחברים אותן לגוף, בעזרת המכשיר אנחנו יוצרים פולסים חשמליים אשר עוברים אל האלקטרודות והם מאפשרים להרגיע את הכאב ולמעשה לעזור בשיכוך שלהם ובזירוז ההחלמה באותו אזור. 

אם נניח אנחנו מתמודדים עם כאבים בגב, אנחנו מחברים את אותן אלקטרודות אל הגב, אנחנו מפעילים את המכשיר, מעלים אותו לרמה מסוימת, וכך הוא שולח פולסים חשמליים לגב, מה שעוזר רמה מסוימת להרגיע את הכאב ואף להעלים אותו.  אנחנו יכולים למצוא מכשיר TENS מסוגים שונים, בדרך כלל מדובר על מכשיר קטן, כזה שאפשר לשאת אותו לכל מקום, לכן אפשר להשתמש בו בבית, בטיולים, נסיעות ועוד. אנחנו יכולים למצוא בין 2 ל-4 אלקטרודות לרוב, כאשר המכשיר עצמו כולל דרגות עוצמה שונות וכן סוגי טיפול שונים. מן הסתם, יש להפעיל את דרגת העוצמה הנדרשת על מנת להרגיע את הגוף, לשכך את הכאב, ולזרז את ההחלמה. 

לפני שאתם ממהרים לרכוש מכשיר TENS, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע, הן בשביל לוודא שהמכשיר אכן מתאים לצרכים שלכם, והן בשביל לוודא כיצד עליכם להשתמש בו. ייתכן מאוד שהמכשיר יהיה מותאם לסוג הכאב שאתם חווים והוא יוכל לעזור לכם להתגבר עליו, אך גם ייתכן מאוד שאתם זקוקים למשהו יותר משמעותי. בכל מקרה מכשיר טנס, יכול להיות שימושי אם אתם זקוקים לאמצעי טיפול בכאבי גב תחתון ועליון, בגלל כאבים חוזרים ונשנים. לכן גם אם לנקודה ספציפית הוא לא יכול בהכרח לעזור, הרי שייתכן מאוד שהוא יעזור לכם אם אתם מתמודדים עם כאבים שלא מרפים מכם. המכשיר יכול להיות לעזר רב בתהליך הטיפול וההחלמה. 

אם אתם מעוניינים לרכוש מכשיר TENS, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת פינוק ישראל מציעה לכם מכשירים ברמה הגבוהה ביותר לצד טיפולים מקצועיים ויעילים. הצוות שלנו מתמחה במתן טיפולים בגב, צוואר, כתפיים ואזורים אחרים בגוף. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור סוגי טיפול שונים, על פי הצורך. 
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin