צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

מכשיר עיסוי לכפות הרגליים

רבים מאתנו עומדים שעות רבות על הרגליים. זה יכול להיות בשל עבודה מאומצת שרובה מתבצעת בעמידה או בהליכה כמו קופאית בסופר, זה יכול להיות אם אנחנו ספורטאים ומקדישים שעות רבות לאימונים ויכול להיות מסיבות אחרות. מאמץ של כפות הרגליים טומן בחובו כאבים ברגל ימין או ברגל שמאל או בשתיהן, כאבים בירכיים וכמובן כאבים בכפות הרגליים. יש שיטות שונות להקלת הכאבים ואחד מהם הוא מכשיר עיסוי לכפות הרגליים, מכשיר שמרפה את השרירים ומרגיע אותם ומסייע להתחדשות ולהתרעננות לקראת המשימה הבאה. חברת Pinook משווקת בין השאר מכשיר עיסוי לכפות הרגליים ברמה הגבוהה ביותר.

הנאה יחד עם הקלה וריפוי
מכשיר עיסוי לכפות הרגליים הוא קודם כל מכשיר שגורם להנאה רבה ולהרפיה של הרגליים. תארו לעצמכם שיש לכם בבית מכשיר מסאג' לרגליים ואתם מגיעים הביתה לאחר יום עבודה מתיש בו עמדתם שעות מרובות. אתם מתיישבים על הספה ומפעילים את אותו מכשיר עיסוי לכפות הרגליים, מרווחים לאחור ונהנים מהמגע ומהשחרור. מכשיר כזה ימריץ לכם את זרם הדם ויתרום להירגעות של השרירים, מכשיר אשר יספק לכם רגעים קטנים של אושר, רגעים בהם אתם מבלים ממש כאילו הלכתם לעיסוי מקצועי. אם יש לכם כאבים ברגל ימין או שמאל או כאבים בירכיים, בחברת Pinook תוכלו למצוא את הפתרון האידיאלי בדמות מכשיר מסאג' לרגליים איכותי ומתקדם.

מה עוד תוכלו למצוא בין המוצרים של חברת Pinook?
אם אתם מחפשים מכשיר עיסוי לכפות הרגליים בחברת Pinook תוכלו אם כן למצוא מכשיר כזה באיכות גבוהה. חברת Pinook מתמחה במתן פתרונות לכאבים שונים והיא חוקרת, מייצרת ומשווקת במדינות שונות בעולם וביניהם בישראל. בין המורים של חברת Pinook תוכלו למצוא כריות חימום כיס, מכשירי טנס ביתיים עם אלקטרודות קטנות או גדולות, נעלי עיסוי, נאנו מסאג'ר, כריות חימום לגב התחתון, פאוצ' לכריות חימום, פינוק מיקרו מסאג'ר ועוד.

בחברת Pinook מקפידים על פרקטיות של המוצרים ולכן הם כאלו שניתן לקחת אותם לכל מקום. אם אתם רוצים להיות עם איכות חיים גבוהה יותר, חברת Pinook היא החברה אותה אתם מחפשים.
 
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin