צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

מכשיר עיסוי לגב

כאבי גב מהווים את הסיבה השנייה בשכיחותה לפנייה לרופא המשפחה. הכאבים יכולים לנבוע בשל בעיה בשרירי הגב, עצמות הגב, העצבים ועמוד השדרה. ברוב המקרים, הכאבים הינם זמניים וחולפים, כאלה נובעים מהצטברות מתח או בשל ביצוע תנועה לא נכונה, אך במקרים בהם הכאבים הופכים לכרוניים, נדרש טיפול רפואי מורכב יותר. כאבים בגב יכולים להיות ממוקדים או להקרין לאזורים אחרים בגוף. כך למשל כאבי גב תחתון יכולים להתפשט לירכיים, לעכוז ואף לכפות הרגליים.
 
הגורמים לכאבי גב הינם רבים ומגוונים הכוללים:
  • מתח בשרירי הגב הגורם לבעיה מוכרת של גב תפוס. התכווצות השרירים כתוצאה ממתח או בשל חשפיה לתנאי אקלים קיצוניים וכן כתוצאה ממאמץ יתר.
  • פריצת דיסק או בלט דיסק הנוצרים בעקבות הפעלת עומס רבע על אחד מהדיסקים הבין חולייתיים. 
  • טראומה לעמוד השרה כתוצאה מתאונת דרכים, נפילה וכו'.
  • דלקת בגב היא גורם שכיח לכאבי גב בין אם מדובר בדלקת שרירים, דלקת בעמוד השדרה או בשורשי העצב.
  • עודף משקל והשמנה.
  • שברים בעמוד השדרה.
 
תסמיני בעיות גב הנלווים לכאבים יכולים לכלול היחלשות של שרירי הגפיים, תחושת צריבה או נימול והופעת הכאבים בדרגות חומרה שונות. הטיפול בכאבי גב משתנה בהתאם לסוג ומיקום הכאב. ברוב המקרים פנייה לטיפולי פיזיותרפיה המחזקים את השרירים התומכים של הגב ומביאים להרפיה של השרירים התפוסים מספקת מענה לבעיה. אולם ישנם מקרים בהם נדרש שימוש במשככי כאבים ובטכניקות כגון דיקור סיני, כירופרקטיקה וטיפולי רפואה משלימה. 
 
מכשיר עיסוי לגב מבית חברת פינוק מספק מענה ודרך טיפול בכאבי גב חזקים וזאת באופן פשוט ולשימוש ביתי. מכשיר עיסוי לגב פועל על בסיס פולסים חשמליים וביצוע מסג' לאזורי הגב המכווצים והתפוסים המעוררים את הכאב. שיטות הטיפול באמצעות מכשירים ואמצעים ביתיים מההווה פתרון זמין ונוח להקלה על כאב גב מותני, כאבים באמצע הגב ומהווים פתרון ומענה לכלל בעיות כאבי גב. כאבי גב טיפול באמצעות מכשיר עיסוי לגב של חברת פינוק מביא לשימוש ביתי את האמצעים המתקדמים ביותר בתחום הטיפול בכאבים וזאת ללא צורך בביצוע הליכים פולשניים המלווים בסיכונים ותופעות לוואי.
 
מכשיר עיסוי לגב מעניק טיפול בכאבי גב חזקים, זהו מכשיר ביתי, קל וקומפקטי אשר מסייע לכם בטיפול ובהקלה על כאבים זמניים, כרוניים ודלקות חוזרות. המכשיר משלב טכנולוגיות של שימוש בפולסים חשמליים הנשלחים אל מוקדי הכאב באופן ממוקד ויוצרים פעולה המדמה עיסוי, הפעולה מעודדת את זרימת דם לאזור הכאב ולשחרור השרירים המכווצים.

המכשיר ידידותי וקל לתפעול כאשר יעילות הטיפול והשימוש בו ניכרות באופן מידי וההקלה על הכאבים ניכרת באופן משמעותי. מכשיר עיסוי לגב מתאים לטיפול במגוון סוגים שלכאבי גב בדרגות חומרה שונות ומספק מענה לבעיות גב שונות. שיטת הטיפול העצמית והביתית עשויה לחסוך לכם צורך בטיפולים פולשניים או בנטילת תרופות ומשככי כאבים כשר שימוש קבוע מאפשר גם מניעת הופעת הכאבים בעתיד.
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin