מכשירי עיסוי לכאבים
עיסוי הוא חלק משמעותי מאוד בתורת הרפואה האלטרנטיבית.
ניתן למצוא אין ספור סוגים של עיסויים, כאשר יש להם מטרות שונות ומגוונות: לעתים המטרה של העיסוי היא לתת חיזוק לאזורים נפרדים של הגוף, לפזר הצטברויות של נוזלים שיוצרים דלקות וכאבים ועוד.

באופן כללי, מדובר בהליך שאסור לעשות ללא סיוע רפואי, אך בפועל אנשים רבים בוחרים במכשירי עיסויים ביתיים שונים בתור דרך להשיג לפחות הפוגה זמנית בכאבים שפוגעים באיכות חייהם בצורה בלתי נתפסת.
מכשיר מסאג' חשמלי מבית היוצר של חברת PINOOK הישראלית שממשיכה את דרכה של החברה האם האמריקאית מאפשר להשיג את המטרות האלה בבית, מבלי להמתין לאיש מקצוע ומבלי להזדקק לשירותים נוספים. 
האם מדובר בדרך טיפול בכאבי גב המתאימה לכולם?
למרות שלא מדובר בתרופת פלא, אנשים רבים שמחפשים הקלה כלשהי בכאבי הגב שלהם מעוניינים להיעזר בכל אמצעי העומד לרשותם, כולל האפשרות לעסות את האזור הכואב לקבלת הקלה זמנית.

מדובר בפתרון מעולה לשעות הערב, כאשר רוצים לחוות לפחות שעה של הפחתה בכאב שתאפשר להירדם בקלות.
מדובר בפתרון שאינו מרפא את מקור הבעיה, אך מכיוון שתחום המחלות העצביות לוטה בערפל עבור בעיות רבות ומכיוון שפעמים רבות מדובר במחלות נרכשות וכמעט בלתי נמנעות – מכשיר מסאג' חשמלי עשוי לעזור מאוד להתמודד עם הבעיות בקלות רבה יותר. 
נסיבות שונות שבהן המכשיר יעיל במיוחד
המכשיר הינו מומלץ כמעט לכולם (מלבד אנשים בעלי התוויות נגד ספציפיות כנגד טיפול בחשמל, כגון קוצב לב) וניתן לשלב אותו בטיפול תרופתי, עיסויים מקצועיים, טיפולי כירופרקטיקה ועוד.

היתרון הגדול של מכשיר העיסויים הוא שברגע שיש לכם אותו בבית אתם מקבלים את השליטה המלאה על כאבי הגב שלכם ומסוגלים להתנהל ברמה היום יומית בצורה הרבה יותר קלילה, נגישה ונעימה.

מומלץ להיוועץ בכל עת עם רופא מומחה, אך באופן כללי אתם תמיד יכולים להקל על הכאבים באמצעות עיסוי.
האלקטרודות שולחות פולסים קצרים של חשמל במתח נמוך שיוצרים מעין "בלבול" במערכת העצבים ומסיחים את דעתו של המוח מהכאב עצמו ומאפשרים לאדם לנהל חיי יום יום רגועים ותקינים – טיפול בכאבי גב באמצעות חשמל מקל כיום על חייהם של אנשים רבים.
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin