צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

כאבי גב בהריון


נשים רבות אשר נמצאות בתקופת הריון מוצאות את עצמן מתמודדות עם כאבי גב, בין אם מדובר בכאבים בחלק העליון ובין אם מדובר בכאבים בחלק התחתון שלו. כאבים אלו יכולים להיות מאוד חזקים ולהשפיע על התפקוד היומיומי שלהן בתקופה זו. כאבי גב בהריון הם כאבים מוכרים אשר כמעט כל אישה נאלצת להתמודד איתם. שכן בתקופה זו הן נושאות על עצמן משקל כבד יותר מאשר הן רגילות וכן הן עוברות שינויים הורמונאליים שמשפיעים עליהן. הכאבים מתחילים בחודשים הראשונים של ההיריון ומתגברים ככל שהוא מתקדם. לא פעם נשים מוצאות את עצמן מושבתות מפעילות כמעט באופן מלא, בגלל כאבים אלו.

על מנת שלא להגיע למצב שכזה, עליהן להתכונן לכך מבעוד מועד וגם עליהן לקבל טיפול מתאים שיכול להקל על הכאב שלהן. חשוב לזכור, להבדיל ממצבים רגילים של כאבי גב, הרי שאל מול כאבי גב בהריון לא ניתן להתמודד עם כל מצב ולו מהסיבה הפשוטה, שכל אמצעי אשר בעזרתו מבקשים להתמודד עם הבעיה, צריך לוודא שאכן הוא מתאים לשימוש בתקופת ההיריון. לכן לא כדור לשיכוך כאבים יכול להתאים וגם לא כל תרגיל פיזי שאמור להקל על הגוף ועל הכאב, יכול לעזור.


בשביל להתמודד עם כאבי גב בהריון, בין אם מדובר בכאבי גב עליון או כאבי גב תחתון בהריון, יש לבצע סדרת של פעולה. ראשית, רצוי לעשות כמה שיותר עיסויים באזור, אך בצורה רגועה, שלווה ומקצועית, על מנת שלא לגרום כאב או נזק לאישה ולעובר. ניתן להשתמש במכשיר טנס מחברת פינוק ישראל המעניק עיסוי. המכשיר מתאים ללידה ומשבוע 37 בלבד, בין שבוע 12-37 אין להשתמש במכשיר.
שנית, יש לוודא שלא מאמצים את הגב מעבר למה שהוא מתאמץ כבר בצורה רגילה.


כלומר, לא להרים משקלים כבדים, לא לבצע פעילות ספורטיבית שאיננה מתאימה, לא לבצע תנועות חדות ודברים אחרים שיכולים לגרום נזק פיזי. שלוש, מומלץ לישון על מזרון נוח שיכול להתאים עבור כאבי גב בהריון, חשוב לשים לב לא רק שיהיה נוח כששוכבים על המזרון אלא גם כשקמים ממנו, לשים לב שלא חשים תחושת כאב. ארבע, ניתן להשתמש במכשירי עיסוי או מכשירי טנס לשיכוך כאבי גב הריון. מדובר על מכשירים ששולחים פולסים חשמליים אל הגוף ובכך הם מרגיעים אותו ומקלים ברמה ניכרת על תחושת הכאב. חמש, מקלחות, משחות, ותכשירים שונים שגם הופכים את העור לגמיש יותר וגם מאפשרים להתמודד עם הכאב בדרכים שונות.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על טיפול בכאבי גב בהריון, אתן מוזמנות לפנות אלינו, חברת פינוק ישראל מציעה לכן שיטות שונות להתמודד עם כאבי גב בתקופה זו. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin