צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

כאבי ברכיים טיפול


כאבי ברכיים נחשבים לאחד מסוגי הכאב השכיחים ביותר שיש. כמעט כל אחד מאיתנו מתמודד עם כאבים כאלה בשלב כזה או אחר בחייו. צעירים מתמודדים עם כאבים בעת תהליך הצמיחה שלהם וכן במקרה והם מבצעים פעילות ספורטיבית מואצת, מבוגרים מתמודדים עם כאבים ברגליים ויתרה מזו בברכיים כתוצאה משחיקה והזקנות של הרקמות השונות, נשים מתמודדים עם כאבי ברכיים בהריון כתוצאה מהמשקל הכבד שהן נושאות על עצמן, מן הסתם אנשים עם עודף משקל מתמודדים עם מצב של כאבים בגלל משקלם ועוד.

כשאנחנו מדברים על פתרונות עבור כאבי ברכיים טיפול אשר תמיד נחשב אופטימאלי למצב שכזה הוא,
מכשיר מסאג' חשמלי מבית היוצר של חברת PINOOK הישראלית. אנשים מבוגרים רבים נאלצים להחליף את מפרק הברך בשביל שיוכלו ליהנות מברך חדשה. פתרונות יותר פשוטים וקלים הם עיסוי באזור, תרגילי חיזוק ושימוש בתכשירים שאמורים לשכך את הכאב. כשיש לנו כאבי ברכיים טיפול חייב לקחת בחשבון, ייתכן מאוד שהבעיה לא תיפתר, אך כן נוכל להקל ברמות שונות על תחושת הכאב, באופן כזה שנוכל להמשיך ולתפקד מבלי שייגרם נזק לשגרת החיים שלנו. רצוי מאוד לציין עוד, שטיפול במקרה של כאבים ברגליים ובפרט במקרה של כאבי ברכיים, חייב להתבצע בהתאם לגיל שלנו וכן למבנה הגוף.

למשל, אם אנחנו מתמודדים עם עודף משקל, לעיתים הבעיה תיפתר אם נשיל מעצמנו חלק מהמשקל שלנו. דוגמא קלאסית לכך היא, כשנשים מתמודדות עם כאבי ברכיים בהריון, אז סביר להניח, אחרי הלידה, הן כבר לא ירגישו כאב דומה. מה שכן, עליהן להקפיד בזמן ההיריון לבצע פעילות גופנית מותרת ולעסות את המקום, בשביל שהכאב לא ישפיע על התפקוד שלהם.

כשאנחנו מדברים על כאבי ברכיים טיפול אופציונאלי יכול להיות באמצעות מכשירי עיסוי טנס, מכשיר זה מאפשר לנו לעסות את המקום על בסיס קבוע, כך אנחנו יכולים להרגיע את המקום ולשכך את הכאב. שוב זה לא יפתור את הבעיה אך זה יקל עלינו במידה רבה.

לסיום, אם אתם מחפשים כלים ואמצעים להתמודדות עם כאבי ברכיים או כאבי רגליים בכלל, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום. פינוק ישראל מציעים לכם שורה של אמצעים ומכשירים שיכולים לעזור לכם בנושא. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט של החברה ואנחנו לייעץ לכם. 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin