צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

כאבים בשרירים

כאבים בשרירים יכולים להיות משוייכים לתחום האורתופדיה, לתחום הנוירולוגיה ולתחום הכאב בכלל ויש לא מעט אנשים שסובלים מהם. כאבים בשרירים יכולים גם לערב את הרקמות הרכות שעוטפות את השרירים בשל רגישות ייתר והם יכולים להופיע מידי פעם ככאבים עמומים ויכולים להופיע בתדירות גבוהה ואף להיות כרוניים.

יש גורמים שונים לכאבים כאלו כמו גם שחיקת סחוס בברך וכאבים אחרים אך יש טיפול בכאבי שרירים כמו גם בסוגים אחרים של כאבים ואין סיבה לחיות איתם. חברת Pinook משווקת מכשיר עיסוי לרגליים כמו גם מכשירי טנס ואחרים והיא תסייע לכם להפחית משמעותית את הכאבים שלכם ותשפר לכם את איכות החיים שלכם.

המצבים המאפיינים כאבי שרירים
כאבים בשרירים יכולים להיות עם מספר מאפיינים ולהיגרם מסיבות שונות ורגע לפני שאתם מחפשים טיפול בכאבי שרירים כדאי שתכירו אותם. הם יכולים להיגרם מסיבוך של תרופות מה שקורה בעיקר אצל אנשים הנוטלים תרופות רבות ובדרך כלל אלו אנשים מבוגרים, הם יכולים להיות קשורים למחלות שונות נוירולוגיות ואחרות. כאבים בשרירים יכולים להופיע לאחר מאמץ והם קשורים לסיבות מטאבוליות גנטיות ויכולים להיגרם בגלל תהליך דלקתי. מעל כל אלו יש כמובן את ה"פיברומיאלגיה" שהיא תסמונת המאופיינת בכאבי שרירים ובכל אלו ניתן לטפל וניתן להקל את הכאב משמעותית. אם אתם מחפשים את המכשיר הנכון ואת החברה הנכונה הגעתם למקום הנכון – חברת Pinook תשמח לסייע לכם.

למה דווקא חברת Pinook?
אם יש לכם כאבים בשרירים, שחיקת סחוס בברך או כל בעיה אחרת הגעתם למקום הנכון. חברת Pinook מייצרת ומשווקת מכשירים שונים שיוכלו לסייע לכם, מכשירים כמו מכשיר עיסוי לרגליים, מכשיר טנס, כריות חימום ועוד. החברה החלה את דרכה בארצות הברית ומהר מאוד עברה לשווק גם באירופה, אפריקה וקנדה וכיום היא משווקת גם בישראל את מוצריה האיכותיים.

אם אתם רוצים להרגיש טוב יותר, אם אתם רוצים להפחית את הכאבים שלכם מכל סוג שהוא ומחפשים חברה אמינה שתסייע לכם, חברת Pinook תשמח לעשות את זה על הצד הטוב ביותר עבורכם ועם שלל המכשירים המתקדמים והיעילים שלה.
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin