צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

כאבים בעורף

העידן המודרני הביא עימו לא מעט דברים טובים: היכולת לתקשר עם כל אדם בכל מקום בעולם בקלות, היכולת להגיע כמעט לכל מידע שצריך, האפשרות לרכוש מוצרים בלי לקום מהכיסא וכמובן, האפשרות לעבוד מכל מקום במגוון עבודות.

האפשרות לעבוד מכל מקום היא בשל העובדה שיש המון עבודות שמתבצעות על המחשב, עבודות שדורשות מחשב וחיבור לרשת. אך יתרון זה של העידן המודרני הביא עימו גם לא מעט בעיות ואחת מהן היא שעות הישיבה הארוכות מול המחשב שגורמות לבעיות שונות כמו כאבים בעורף, כאבי צוואר ושכמות, כאבי גב ואחרים. אך כאבים בעורף כמו גם כאבים אחרים יכולים להיות מטופלים ומוקלים.

הטיפול בכאבים
אם אתם מאלו שיושבים שעות ארוכות מול מחשב ויש לכם כאבים בעורף, כאבי צוואר ושכמות או כאבים אחרים יש דרכים להתמודדות איתם. טיפול בכאבי צוואר כמו גם כאבים בשכמות וכאבים אחרים מתחיל כמובן עם ארגונומיה נכונה ועם פעילות גופנית ועוד שינויים אחרים בהתנהלות היום יומית ויכול להימשך עם פיזיותרפיה, כירופרקטיקה וטיפולים אחרים אך כדאי מאוד להכיר גם את מכשיר הטנס. מכשיר הטנס הוא מכשיר הפועל על אלקטרודות והוא שולח כאבים המנתקים את הקשר בין העצב הפגוע לבין המוח וכך כאבים בעורף כמו גם כאבים בשכמות ואחרים מוקלים ואף נעלמים. חברת Pinook   מייצרת ומשווקת מכשירי טנס מתקדמים וכדאי להם להכיר את פעילותה.

לבחור בחברת Pinook   ולהיפטר מהכאבים.
אם יש לכם כאבים בעורף או אם אתם צריכים טיפול בכאבי צוואר או בכל מקום אחר בגוף חברת Pinook   תספק לכם את הפתרונות הדרושים לכם. חברת Pinook   משווקת בין השאר מכשירי טנס לשימוש ביתי, מכשירים אותם ניתן לשאת לכל מקום ולעשות בהם שימוש, מכשירים אשר נותנים מענה לכאבים שונים ויכולים לשפר את איכות החיים.

חברת Pinook   גם משווקת מכשירי עיסוי שונים, כריות חימום ואחרים ועושה זאת כבר שנים רבות בארצות הברית, אפריקה, קנדה ואירופה ועכשיו גם בישראל. אז כל מה שאתם צריכים הוא לפנות לחברה וליהנות מהשירותים המוצעים לכם על ידה ולהקל על המכאובים שלכם.
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin