צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בצוואר תפוס

צוואר תפוס הוא תופעה שכיחה, תופעה שקורית בזמן כזה או אחר לכשמונים אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת. טיפול בצוואר תפוס הוא נחלתם של רבים והוא יכול להגיע בכל זמן ובכל מצב. בכאבי צוואר נתקלים בעיקר כשקמים בבוקר לאחר שכיבה ממושכת בתנוחה לא טובה או מול מאוורר ויש כאבים נוספים שעלולים לפקוד כמו כאבי גב ואחרים. טיפול בצוואר תפוס כמו גם כאבי גב טיפול בין אם זה כאב גב מותני או טיפול בכאבי גב חזקים יכול להיות באמצעים שונים, אמצעים שחברת Pinook משווקת כבר שנים רבות בעולם ובשנים האחרונות גם בישראל.

כאבים עקב תאונת דרכים
טיפול בצוואר תפוס או כאבי צוואר בכלל כמו גם כאבי גב טיפול או טיפול בכאבי גב חזקים או כאב גב מותני יכולים להיות לאחר תאונת דרכים. יש לא מעט תאונות דרכים שהם הנפגע סובל מכאבים טראומטיים, כאבים ממצב שנקרא "צליפת השוט" בו יש מתיחה קדימה ואחורה של הצוואר בשל אי הכנה מוקדמת להתגוננות. תאונות דרכים גם יכולות לגרום לכאבי גב שונים ובמקרים רבים הכאבים לא מגיעים מיד לאחר התאונה אלא ימים ולפעמים אף שבועות מאוחר יותר. טיפול בצוואר תפוס כמו גם בבעיות ובפגיעות אחרות ניתן לטפל באמצעים שונים, וחברת Pinook מציעה מכשירים מתקדמים לטיפול ולהקלה של כאבים, כאבי צוואר כמו גם כאבים במקומות אחרים בגוף.

לבחור ב- Pinook, לבחור בטובים ביותר
אם אתם צריכים טיפול בצוואר תפוס כמו גם טיפול בכאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים בכפות הרגליים או בכל מקום אחר הגעתם למקום הנכון. חברת Pinook היא החברה המובילה בשוק בתחום, חברה שקיימת כבר שנים רבות, חברה שמשווקת שלל מוצרים הן לאנשי מקצוע מתחום הרפואה והן לאנשים פרטיים. מכשירים כמו מכשירי טנס ביתיים, מכשירי עיסוי שונים, כריות חימום ואביזרים שונים תוכלו למצוא בחברת Pinook.

חברת Pinook מקפידה על מתן ייעוץ מקצועי לכל דורש והתאמה של המכשיר הטוב ביותר עבורו ומקפידה גם על שירות לקוחות אדיב ונעים. אלפי לקוחות לא טועים, חברת Pinook היא המקום לפנות אליו על מנת לשפר את איכות החיים.
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin