צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בפריצת דיסק

אם יש לכם כאבי גב, אלו יכולים להיות כאבי שרירים בגב ויכולים להיות כאבים מסיבות אחרות ואחת הסיבות הנפוצות לאותם כאבים בגב היא כאבי פריצת דיסק. טיפול בפריצת דיסק הוא נחלתם של רבים וחשוב להבין מהי אותה פריצה לפני שנדבר על טיפול בפריצת דיסק שמציעה חברת Pinook , החברה המובילה בעולם בתחום. בדיסקים בגב יש שכבות קרומים שהולכות ונפרצות עם הזמן אך הגוף גם דואג לאיחוי שלהן, אך אם הן נפרצות מהר יותר מאשר הן מתאחות יש לחץ על חוט השדרה ועל העצבים האופפים אותו. יש כמה דרכים לטפל בפריצות דיסק.

אפשרויות הטיפול
אם אתם סובלים מאותם כאבי פריצת דיסק ובדקתם ואתם יודעים שלא מדובר על כאבי שרירים בגב אתם צריכים טיפול בפריצת דיסק מתקדם יותר. טיפול בפריצת דיסק מתחיל עם שינוי התנהגות מה שאומר הימנעות מהרמת משאות כבדים וממאמץ מיותר לגב וכדאי לקבל הדרכה רלוונטית בעניין, ממשיך עם פיזיותרפיה לחיזוק השרירים באזור על מנת לתת תמיכה לגב. טיפול כזה יכול להיות גם טיפול כירופרקטי על ידי מניפולציות שונות, יכול להיות באמצעות אביזרים שונים, עשיית ספורט כמו שחייה וכדומה. במקרים קשים פריצת דיסק יכול להגיע גם עד לכדי ניתוח מה שנעשה בדרך כלל כשיש כבר פגיעה עצבית קשה הפוגעת בתחושה וגורמת לחולשה מוטורית משמעותית.

למה לבחור דווקא ב- Pinook  ?
אם יש לכם כאבים בגב מפריצת דיסק אתם צריכים טיפול בפריצת דיסק שיהיה מקצועי ורציני ואסור להזניח כאבים כאלו. חברת Pinook   עוסקת מזה שנים רבות במחקר, ייצור ושיווק של מוצרי טנס אי אמ אס , מוצרים אשר עברו בדיקות מקיפות על ידי מומחם בתחום הפיזיותרפיה, כירופרקטים ומטפלים שונים. מוצרי חברת Pinook   נמכרים הן לאנשי מקצוע בתחום והן לאנשים פרטיים לשימוש ביתי, מוצרים שהוכחו כיעילים מאוד ומקלי כאבים תוך זמן קצר.

אז אם אתם סובלים מכאבים שמקורם בפריצת דיסק ורוצים להחזיר לעצמכם את איכות החיים שהיתה לכם לפני הכאבים, פנו לחברה וקבלו פרטים נוספים על המוצרים השונים המוצעים.

 
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin