צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בכאב גב תחתון

כאבים באמצע הגב כמו גם כאבים בגב עליון או בגב תחתון יכולים להיות מטרידים מאוד. כאבים כאלו יכולים אף להשבית מפעילות ואת זה יספר כל מי שסובל כרונית מכאבים כאלו. הדבר הראשון שעליכם לעשות אם אתם סובלים מכאבים כאלו הוא להיבדק ולשלול סיבות חמורות להן ולאחר שאתם שוללים סיבות כאלו אתם צריכים לפנות לטיפול. כאבי גב תחתון הם הנפוצים מבין הכאבים הללו ויש טיפול בכאב גב תחתון שיכול להפחית אותם. טיפול בכאב גב תחתון מתחיל עם שינוי בהרגלים ובאורח החיים מה שאומר הימנעות מהרמת משאות כבדים וביצוע פעילות ספורטיבית מה שמפחית את הכאבים מידית אך לעיתים זה לא מספיק.

טיפולים נוספים
כאבים בעמוד השדרה יכולים אם כן להיות מציקים בעיקר אם הם בגב התחתון.  טיפול בכאב גב תחתון מתחיל עם זיהוי של הבעיה ובמרבית המקרים מדובר על פריצת דיסק. הסימנים לפריצת דיסק הם כאבים קלים או עזים, כאבים שמקרינים לאחת הרגליים או לשתיהן, קושי בתזוזה ממצב למצב ואף "היתקעות" במצב מסוים. טיפול בכאב גב תחתון יכול להיות טיפול פיזיותרפי ויכול להיות טיפול כירופרקטי, יכול להיות באמצעות תרופות אשר סופחות את הדלקת במקרה שהנוזל התוך סחוסי זולג החוצה ויכול להיות באמצעות מכשירים שונים. חברת Pinook   היא החברה המומחית בתחום ותשמח להציע לכם את שירותיה ומוצריה.

לבחור ב- Pinook, לבחור בטובים ביותר
חברת Pinook   מתמחה במתן טיפול בכאב גב תחתון  כמו גם כאבים בעמוד השדרה, כאבים באמצע הגב או כאבים בגב עליון באמצעות המיכשור אותו היא חוקרת, מייצרת ומשווקת. החברה משווקת בין השאר מכשיר עיסוי טנס ביתי הפועל על בסיס של אלקטרודות, כמו גם נעלי עיסוי, כריות חימום, מיני מסאג', ננו מסאג'ר ומוצרים אחרים. צוות החברה מורכב מהמומחים המובילים בעולם, מומחים שמחפשים כל העת פתרונות לאנשים הסובלים מכאבים ששגרת יומם נפגעת.

חברת Pinook   מקפידה על ייצור ושיווק מכשירי "כיס", מכשירים אשר ניתן לשאת לכל מקום ולעשות בהם שימוש בעת הצורך, ותשמח לספק גם לך מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin