צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בכאבי שרירים

כאבי שרירים הינם סוג בכאב הנפוץ ביותר אשר רובנו חווינו אותם במהלך חיינו. כאבי שרירים עשויים לנבוע כתוצאה מהתפתחות דלקת, כתוצאה מחשיפה לקור, פעילות מאומצת, תנועה לא נכונה, הרמת משאות, שינה לא נכונה ועוד. המקומות העיקריים המועדים לתופעה הם הצוואר, הגב התחתון והכתפיים כאשר לכאב בדרך כלל נלוות מגבלה ביכולת התנועה ובטווח התנועה. הסימפטומים הנלווים לכאב כוללים נוקשות, התכווצויות, נפיחות וחולשת האזור.
 
כאבים בשרירים נגרמים בדרך כלל ממתח גבוה או מפעילות גופנית מאומצת, אולם ישנם מקרים חמורים יותר בהם הכאב נובע מדלקת או מחלות דלקתיות, מחלות נוירולוגיות כגון פרקינסון וכן בשל שינויים במערכת ההורמונלית בגוף. טיפול בכאבי שרירים כולל שילוב של מספר שיטות טיפול בהתאם לסוג הכאב והבעיה:
הפחתת העומס מהאזור הכואב.
נטילת משככי כאבים.
מנוחה
ביצוע מתיחות
הימנעות מטיפול תרופתי הגורם לכאבים.
טיפול עצמי ביתי תוך שימוש בעזרים ובאמצעים כגון מכשיר עיסוי וטנס ביתיים.
 
במידה והכאבים הינם תוצאה של מתח שרירי גבוה או פעילות גופנית, מומלץ לשלב חימום לשרירים לפני ביצוע פעילות גופנית ולהקפיד על ביצוע סט מתיחות לכל שריר. שתיית מים והחזרת המלחים לגוף חשובה למניעה של קרעים בסיבי השרירי, לפציעות ולכאבים. 
 
כאבי שרירים בידיים הינם תופעה שכיחה הנובעת מהעובדה כי הידיים נמצאות בפעילות מתמדת ולעתים מאומצת. השימוש הממושך והפיזי בידיים הכולל פעילויות עבודה, אכילה, אחיזה או ספורט, הופכים את בעיית כאבי שרירים בידיים לכזו המאפיינת חלקים נרחבים באוכלוסייה. כאבים בידיים עלולים לנבוע גם כתוצאה מטראומה, חבלה, עומס יתר או שימוש לא נכון ביד. כפות הידיים והרגליים נמצאות בשחיקה מתמדת ופעילותן המתמדת מעוררת לא אחת הצטברות של עומסים המתבטאים בכאבים. שימוש במכשירי עיסוי מהווה דרך טיפול פשוטה וזמינה לכולם אשר תוצאותיה מציגות שיפור ניכר והקלה משמעותית על הכאבים.

מכשיר עיסוי לכפות הרגליים מבצע טיפול רפלקסולוגי אשר מחזיר לכפות הרגליים את האנרגיות אותן איבדו נוכח הלחץ התמידי והמאמצים המופעלים על כפות הרגליים במהלך כל היום בו אנו עומדים שעות רבות על הרגליים. 

 
סוג נוסף של כאבים הדורשים התייחסות מיוחדת הם כאבי פריצת דיסק צווארית או גבית. ההתמודדות עם סוג שכיח ומטריד זה של כאבים כולל מספר שיטות. כאשר מדובר בפריצת דיסק מומלץ להיוועץ עם רופא, אולם במקביל ניתן לתרום לריפוי גם באמצעים פשוטים וזמינים. חברת פינוק מציעה סדרה של מכשירי עיסוי חשמליים להקלה ומניעה של כאבים.

כאבי פריצת דיסק עלולים להיות בלתי נסבלים ושימוש באמצעים בלתי פולשניים הפועלים על בסיס אלקטרודות המתחברות לאזורי הכאב ושולחות פולס חשמלי אל מקור הכאב, מהווים שיטת טיפול המדמה את פעולת העיסוי ומותאמת לדרגת הכאב. העובדה כי הטיפול אינו פולשני הופכת אותות לבטוח לשימוש וכפתרון יעיל לטיפול במגוון סוגי כאב.
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin