צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בכאבי צוואר

כולנו מכירים את התחושה של כאבים בצוואר ובעורף או של צוואר תפוס, מדובר בתופעה שכיחה אשר מתרחשת בדרך כלל כתוצאה מישיבה ממושכת מול המסך או לאחר שנת לילה בתנוחה בעייתית. הצוואר מהווה את החלק העליון של חוט השדרה ובנוי מחוליות. כאבים בצוואר ובעורף וכן כאבים בצוואר ובראש, כאבי כתפיים או כאבים בגב העליון הינם לרוב תוצאה של ביצוע לא נכון של תנועות ופעולות חוזרניות המבוצעות באופן לקוי וכן עשויים לנבוע ממצבים של הצטברות לחצים ומתחים וכאמור שהייה בתנוחה לא נכונה אשר מפעילה לחץ ועומס על האזור הרגיש גם כך.
 
כאבים המכונים "צוואר תפוס" מופיעים בשל התכווצות בלתי רצונית של השרירים התומכים בחוט השדרה הצווארי וכן בעת ביצוע תנועה לא נכונה למשך זמן ארוך. סיבות נוספות הן חבלה, ניוון ושחיקה, פריצת דיסק או זיהום. טיפול בכאבי צוואר מתחיל בראש ובראשונה במניעה וזאת בעזרת הקפדה על יציבה נכונה והפעלה נכונה של הגוף וכן שינה על מזרון קשה ושימוש בכרית תומכת לעורף. טיפול בכאבי צוואר כולל חיזוק שרירי הגב וביצוע תרגילי הרפיה לשחרור מתחים.
 
כאבים בצוואר ובעורף הינם מנת חלקם של רובנו והם מופיעים לעתים בתכיפות רבה ומתאפיינים בהתפשטות כאבים בצוואר ובראש, כאבי כתפיים וכן כאבים בגב עליון. טיפול בכאבי צוואר והתמודדות עם כאבים בצוואר ובעורף כולל נקיטת מספר פעולות במקביל כאשר שילוב של כמה שיטות התמודדות עשוי להקל משמעותית על הכאב ואף למנוע את הופעת הכאבים בעתיד:
  • שימוש במשככי כאבים כגון אקמול או אופטלגין.
  • עיסוי צוואר בג'ל לשיכוך כאבים.
  • חימום מקומי של האזור בבקבוק חם או באמבטיה חמה.
  • שימוש במכשיר מסג' חשמלי ביתי לטיפול עצמי, מכשירי טנס ועיסוי ביתיים הינם קלים לתפעול ומאפשרים הקלה על הכאב תוך פיזור מוקד הכאב ושחרור האזור מהתכווצות הנובעת ממתח.
  • יש לפנות לעזרה רפואית מקצועית במקרים בהם מדובר על חבלה משמעותית באזור הצוואר או במידה והטיפול הביתי אינו מביא לשיפור וכן במצבים בהם הכאב נמשך יותר משבוע.
 
טיפול בכאבי צוואר, כאבים בצוואר ובעורף, כאבים בצוואר ובראש, כאבי כתפיים וכן כאבים בגב עליון יכול להיעשות גם בעזרת שיטות אלטרנטיביות וזאת לצד הטיפולים השמרניים. העיקרון העומד בטיפול בכאבי צוואר הוא להביא להגדלת טווחי התנועה של הצוואר והגדלת המרווח הבין חולייתי על ידי הפעלת האזור בצורה המשחררת את התכווצויות השרירים אם בעזרת מכשירי עיסוי ביתיים, פולסים אלקטרומגנטיים, פיזיותרפיה הכוללת טכניקות לריכוך המבנים בצוואר, מתיחות, דיקור יפני אשר מחזיר את האיזון הטבעי לאזור וכן על ידי התאמת נעל פיזיולוגית טיפולית.
 
אנו מתמחים בטיפול במצבים של כאבי צוואר, "צוואר תפוס" וכאבים המקרינים לעבר הכתפיים והגב, טיפול נכון באמצעות מכשירי טנס ומסג' חשמליים וביתיים הינו פשוט וזמין ועשוי להקל במידה ניכרת על כאבי מסוג זה תוך שחרור האזור התפוס והגדלת טווח התנועתיות באופן מהיר ויעיל.
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin