צפו בסירטון על הטכנולוגיה שלנו:
לסיים את הכאב חייגו
072-33-80-99
או מלאו את הטופס הבא
ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בכאבי גב

כאבי גב כמו גם כאבים רבים אחרים באזורים אחרים בגוף כמו כאבים במפרקים או כאבי שרירים בידיים הם נחלתם של רבים. יש יותר ויותר אנשים שמדווחים על כאבים כאלו ואחרים מכל הגילאים ואם חשבנו שהעידן המודרני בו פחות אנשים עובדים עבודות פיזיות אלא בעיקר עבודות משרדיות יפחית את זה התוצאה היא בדיוק הפוכה. טיפול בכאבי גב נדרש גם אצל אנשים שעובדים במשרד מול המחשב ואולי אף יותר מאנשים שעובדים בעבודה פיזית. מסתבר שדווקא עבודה יושבנית גורמת ללא מעט בעיות וכאבים ולכן טיפול בכאבי גב שיכול להיות טיפול בכאבי גב תחתון או בכל מקום אחר בגב רלוונטי היום לכולם.

כאבי גב – הסיבות השונות
טיפול בכאבי גב יכול להידרש מסיבות שונות. אחת הסיבות הנפוצות הדורשות טיפול בכאבי גב תחתון היא הרמת משאות כבדים. כאבים אלו נפוצים בעיקר אצל מי שעובד בעבודות הובלה, אצל אנשי רפואה שמרימים אנשים בעת הצורך, אצל אנשים שעובדים עם סחורות וכדומה. טיפול בכאבי גב נדרש כפי שציינו גם אצל אנשים שעובדים עבודה משרדית, והיום יש אנשים שעובדים 10-12 שעות מול מחשב כל יום מה שפוגע להם במפרקים בעיקר בשל ישיבה לא נכונה ואי תמיכה בגב שלהם. אם אתם מאלו שסובלים מאותם כאבים במפרקים בגב או בכל מקום אחר, כדאי שתכירו את חברת Pinook  .

חברת Pinook   - המובילה בשיווק מוצרים בתחום
אם אתם צריכים טיפול בכאבי גב, כאבי שרירים בידיים, במפרקים השונים או בכל מקום אחר כדאי שתכירו את חברת Pinook  . חברת Pinook   מובילה במחקר, ייצור ושיווק של מוצרים המקלים ומונעים כאבים שונים, ובין המוצרים הללו ניתן למצוא: מכשיר עיסוי טרי פוד, אלקטרודות גדולות, נעלי עיסוי, פינוק פרימיום טנס, פאוץ' לכרית חימום, נאנו מסאג'ר 2 יציאות ועוד. כחלק מחשיבה על הלקוחות ועל פרקטיקה מייצרת החברה את מוצריה כ"מוצרי כיס" כך שאתם יכולים לקחת חלק מאותם מוצרים לכל מקום איתכם ולעשות בהם שימוש בהתאם לצורך.

פנו עכשיו וקבלו את כל המידע שאתם צריכים על המוצרים המתקדמים של חברת Pinook  .
 
 
 
לטיפול נכון ואפקטיבי
בכאב חייגו:
072-33-80-636
או מלאו את הטופס הבא

פינוק -  מחקר ייצור ושיווק מכשירי טנס TENS/אי אמ אס ועונה לצרכי הסובלים מכאבים

טלפון
072-33-80-636
דוא"ל
pinook.israel@gmail.com
כתובת
// קניון איילון, רמת גן
//קניון עזריאלי, תל אביב
// קניון מלחה, ירושלים
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin